Nasi Partnerzy

1 4 5

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Facebook

Gry

W tym dziale będziemy podawali linki do gier online związanych z żeglarstwem

 
Introduction to sailing

Gra, dzięki której możemy zapoznać się z podstawowowymi informacjami o budowie jachtu, o teorii żeglowania, dowiedzieć się o taktyce regatowej i wreszcie wystartować w regatach ;-)
Tall Ships Challenge

Naszym celem jest wybranie się żaglowcem w długi rejs między innymi do Portugalii, Egiptu, Senegalu, Brazylii i Kanady. Podczas żeglugi czyhają na nas różne niebezpieczeństwa. Doprowadź żaglowiec bezpiecznie do portu przeznaczenia.
North Sea Regatta 2007

Weź udział w regatach po Morzu Północnym.
Capitan Chaos

Stoisz za sterem Captain Chaos. Staraj się płynąć bezpiecznie uważając na wieloryby, wiry, rekiny i inne niebezpieczeństwa.
Sea Pirates

Dowodź pirackim okrętem. Strzelaj do wrogów. Zbieraj łupy przeprowadzając abordaże. Przybijaj do nieznanych portów. Zakopuj skarby. Niech pomyślne wiatry będą z Tobą, Kapitanie.

Warto zerknąć do instrukcji gry.
Sail Voyage

Żeglarstwo nie jest łatwe. Możesz przekonać się o tym sterując jachtem po wyznaczonej trasie. Trud wynagrodzą Ci wspaniałe widoki i wyskakujące z wody delfiny.
Master and Commander

Fregata Surprise zostaje znienacka zaatakowana przez przeważające siły wroga. Mimo iż w czasie potyczki jednostka zostaje poważnie uszkodzona, a wielu członków załogi odnosi rany, komandor Jack Aubrey decyduje się na morderczy pościg przez dwa oceany, starając się za wszelką cenę przechwycić wrogi okręt. Gra toczy się o niezwykle wysoką stawkę, jaką jest dobre imię komandora. Jeśli uda mu się pokonać nieprzyjacielską jednostkę, zdobędzie rozgłos i sławę, jeśli nie, pogrąży siebie i swoją załogę.