Nasi Partnerzy

1 4 5

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

PolSailing 2022 - II grupa [ Wróć ]

Data:
Wt 16.08 - Pt 19.08.2022
Miejsce
Zalew Przeczycki
Osoba kontaktowa:
Paweł Pełka E-Mail
Telefon:
509-407-505
Kategoria:
Klub

Dodatkowe informacje

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing nabiera wiatru w żagle. Aktualnie trwają zapisy dzieci na bezpłatne zajęcia PolSailing w Sosnowcu:- II grupa od 16 sierpnia 2022 r. (50 osób)


Jeśli Twoje dziecko ma minimum 7 (maksymalnie 12 lat), nie czekaj! Zapisz dziecko na zajęcia i daj mu szansę na zapoznanie się z żeglarstwem. Być może ten pierwszy krok będzie początkiem fantastycznej przygody, która przekształci się w sposób na życie. Życie niebanalne, pełne pozytywnych emocji płynących z podróży i budowania relacji z ludźmi z całego świata.


Zapisy prowadzone są poprzez stronę PolSailing. Tam znajdują się szczegóły i regulamin Programu  https://www.polsailing.pl/polsailing-program

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing realizowany jest w 25 ośrodkach regionalnych, w 24 miastach. Wszystkie ośrodki prowadzą zajęcia na łódkach klasy Optimist. Pełna lista ośrodków, wraz z kontaktem do koordynatorów regionalnych znajduje się na stronie www.polsailing.pl.


Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing jest największym w Polsce, kompleksowym programem wsparcia i popularyzacji żeglarstwa realizowanym przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami oraz przy udziale środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W tym roku do grona Partnerów programu dołączył Sponsor Główny PZŻ - PGE Polska Grupa Energetyczna. Program wspiera też Polska Fundacja Narodowa, która dofinansowała zakupu sprzętusportowego, na którym odbywać się będą zajęcia w ramach programu.


Serdecznie zapraszamy!