Nasi Partnerzy

1 4 5

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń
13
Lip
PolSailing 2022 - trwają zapisy!

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing nabiera wiatru w żagle. Aktualnie trwają zapisy dzieci na bezpłatne zajęcia PolSailing w Sosnowcu:


- I grupa od 19 lipca 2022 r.
- II grupa od 16 sierpnia 2022 r.

 

Jeśli Twoje dziecko ma minimum 7 (maksymalnie 12 lat), nie czekaj! Zapisz dziecko na zajęcia i daj mu szansę na zapoznanie się z żeglarstwem. Być może ten pierwszy krok będzie początkiem fantastycznej przygody, która przekształci się w sposób na życie. Życie niebanalne, pełne pozytywnych emocji płynących z podróży i budowania relacji z ludźmi z całego świata.

 

Zapisy prowadzone są poprzez stronę PolSailing. Tam znajdują się szczegóły i regulamin Programu https://www.polsailing.pl/polsailing-program

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing realizowany jest w 25 ośrodkach regionalnych, w 24 miastach. Wszystkie ośrodki prowadzą zajęcia na łódkach klasy Optimist. Pełna lista ośrodków, wraz z kontaktem do koordynatorów regionalnych znajduje się na stronie www.polsailing.pl.

 

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing jest największym w Polsce, kompleksowym programem wsparcia i popularyzacji żeglarstwa realizowanym przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami oraz przy udziale środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W tym roku do grona Partnerów programu dołączył Sponsor Główny PZŻ - PGE Polska Grupa Energetyczna. Program wspiera też Polska Fundacja Narodowa, która dofinansowała zakupu sprzętusportowego, na którym odbywać się będą zajęcia w ramach programu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

polsailing2022